Ptejte se!
Váš dotaz*:
Jméno a příjmení:
Kontakt - email, mobil, ...*:

Ocelové haly, konstrukce, zastřešení - nabídka Komos Kroměříž

Haly

Montované ocelové haly

Montované haly od firmy KOMOS Kroměříž mají tradici od r. 1995. Montované ocelové haly navrhujeme, haly vyrábíme, haly montujeme. Cena ocelové montované haly je stanovena zvlášť pro každý projekt s důrazem na poměr kvality a ceny. Haly dodáváme dle požadavků investora zateplené nebo nezateplené s použitím různých řešení obvodových stěn a střešních plášťů. Naše haly vždy splňují požadavky na požární odolnost konstrukcí.

Více informací najdete v části"Montované haly"


Konstrukce

Ocelová konstrukce haly

Ocelová konstrukce montované haly je navržena na míru a podle příslušných norem a vždy hledáme optimální řešení z hlediska konečné ceny stavby . Mechanickou odolnost konstrukce haly prokazujeme vlastním statickým výpočtem.

Více informací najdete v části "Ocelové konstrukce"


Opláštění

Opláštění haly

Druh obvodového pláště montované haly nebo jiné stavby navrhujeme podle požadavků ivnestora či projektanta, především z hlediska tepelně techniky, požární bezpečnosti a v neposlední řadě i z hlediska estetického. U stávajících staveb provádíme především montáž či výměnu prosvětlovacích prvků pláště.

Více informací najdete v části "Opláštění hal "@TODO ostatní konkrétní upoutávky....

...

Více informací najdete v části "..."


Ostatní

Ostatní konstrukce

Kromě hal a konstrukcí větších rozměrů vyrobíme prakticky jakýkoli typ ocelové konstrukce, ať se jedná o požární žebříky, ocelová schodiště, rampy, můstky, zábradlí, poklopy, dveře, vrata, regály, stožáry nebo konstrukce pro reklamní poutače.

Více informací najdete v části "Ostatní konsrukce"