Proč zvolit KOMOS
  1. Haly a konstrukce na míru
  2. Nízká cena
  3. Použití moderních materiálů
  4. Požární odolnost
  5. Navrhování dle Eurocodu
  6. Standardní záruky i pozáruční servis

Více o důvodech pro KOMOS »

Ptejte se!
Váš dotaz*:
Jméno a příjmení:
Kontakt - email, mobil, ...*:

Montované haly

Primární nosnou konsrukci každé montované ocelové haly tvoří soustava rámů a zavětrovacích prvků z ocelových profilů. Podle aktuálních požadavků navrhneme a vyrobíme rámy haly s plnostěnnými příčlemi nebo příhradovámi vazníky. Tvar střechy haly, zda má být sedlová, pultová nebo oblouková, je jen otázkou potřeb investora. Plášť haly může být jak zateplený ze sendvičových panelů nebo skládaný, tak nezateplený, pouze z trapézového plechu. Opláštění kotvíme do sekundární konstrukce haly z tenkostěnných paždíků a vaznic.

Variabilita montovaných hal

Výrobní program umožňuje přizpůsobit parametry každé haly v nejvyšší míře přání zákazníka. Haly mohou být celkově nebo částečně opláštěné. Vlastnosti opláštění haly přizpůsobíme požadavkům investora či projektanta. Haly lze použít jako přístaveb  jak stávajících montovaných hal, tak zděných budov. Navrhujeme haly jednolodní, haly vícelodní, haly jednolodní s přístavky atd.

Doplňky pro montované ocelové haly

Montované haly doplňujeme o řadu konstrukčních i architektonických prvků, jako jsou: sekční vrata, dveře, okna prosvětlovací prvky ve střeše i ve stěnách,  větrací mřížky, větrací hlavice, požární žebříky, systémy zabraňující pádu ze střechy, okapní systémy, nosné ocelové konstrukce pro loga, podpůrné konstrukce pro VZT jednotky a technologická zařízení...

Využití hal

Běžně se montované ocelové haly  používají jako výrobní haly, skladové haly, sportovní haly, dílny, jízdárny, stáje, garáže, hangáry. Haly najdou uplatnění ve všech odvětvích průmyslu i v zemědělství.

Cena ocelové montované haly

Vždy se snažíme v nejvyšší míře uspokojit potřeby zákazníka stran tvaru haly, respektování vnitřního provozu, tepelně technických vlastností i požární odolnosti konstrukcí atd. Ke stanovení přesné ceny potřebujeme vědět o projektu co nejvíce. Informace nám můžete například zavolat nebo zaslat prostřednictvím kontaktního formuláře.