Proč zvolit KOMOS
  1. Haly a konstrukce na míru
  2. Nízká cena
  3. Použití moderních materiálů
  4. Požární odolnost
  5. Navrhování dle Eurocodu
  6. Standardní záruky i pozáruční servis

Více o důvodech pro KOMOS »

Ptejte se!
Váš dotaz*:
Jméno a příjmení:
Kontakt - email, mobil, ...*:

Komos Kroměříž

Montované  haly a ocelové konstrukce

Montované  haly a ocelové konstrukce vyrábí naše firma KOMOS Kroměříž od svého založení v roce 1995.

KOMOS Kroměříž spol. s r. o. je firmou specializující se na dodávku a montáž halových objektů, na výrobu a montáže ocelových konstrukcí a doplňků staveb dle vlastních konstrukčních řešení a statických výpočtů.

Firma vznikla začátkem roku 1997 z firmy Ing. Petr Levák - KOMOS jako kvalitativní krok pro zajištění a realizaci zakázek.

Společnost je vedena dvěma inženýry autorizovanými v oboru pozemní stavby a statika a dynamika staveb.

  • Statické výpočty jsou zpracovávány programem IDA NEXIS.
  • Každá zakázka prochází standardním postupem a je zpracována do potřebné dílenské dokumentace s podrobnou specifikací materiálu.

Pracovní skupiny jsou každoročně podrobeny školení v BOZ, PO a potřebnému kvalifikačnímu školení nutnému k pracovním úkonům, zejména pak úředním svářecím zkouškám.

Firma je vybavena profesionálním technickým a materiálním vybavením.

Administrativní sídlo firmy se nachází v Kroměříži na Albertové ulici. Realizační provozovna je v Kyselovicích u Chropyně, kde jsou výrobní, skladovací a sociální prostory.

Ocelové haly Astron Building

Dalším kvalitativním krokem firmy bylo uzavření partnerské smlouvy s firmou ASTRON BUILDING SYSTEMS, která zajišťuje dodávky kompletních ocelových hal evropských parametrů. Firma ASTRON BUILDING SYSTEMS zajišťuje rovněž potřebnou kvalifikační úroveň naší firmy periodickým proškolováním našich pracovníků a stálým dozorem nad kvalitou montážních prací.